Törökbálint egy település Budapest határában. Ennek minden előnyével és hátrányával.

Facebook

Linkblog

2010.09.13. 00:00 balinti.betyar

SPORT - DÖNTETLEN A "RANGADÓN"

Kemény összecsapásnak ígérkezett a TTC - Mór mérkőzés, hiszen a mérkőzésen a bajnokságban negyedik helyezett Törökbálint csak a tőle egy ponttal lemaradó csapatot fogadta. A mérkőzés kimenetele a vártak szerint alakult, ugyanis az első félidőben még vezető hazai csapat a második félidőben kettő percen belül két gólt kapott, melyre szerencsére öt percen belül sikerült válaszolni. A meccs vége előtt tíz perccel újra a vendégeknél volt a vezetés, de ez a gól sem maradt válaszolatlanul. Végeredmény:

Törökbálinti TC - Móri SE 3-3 ( Bakos 36', Bábik 66', Héray 84' ill. Handler 60' és 62', Disztl 81')