Törökbálint egy település Budapest határában. Ennek minden előnyével és hátrányával.

Facebook

Linkblog

2010.09.26. 23:13 balinti.betyar

SPORT - GÓLGAZDAG MÉRKŐZÉSEN, DÖNTETLEN

A forduló legtöbb találatát hozta a TTC - Százhalombatta összecsapás, de hiába rúgott négy gólt a hazai pályán játszó Törökbálint, ha erre az ellenfél ugyanennyivel válaszolt. Pedig minden szépnek indult, hiszen csapatunk a félidőben még 3-0-ra vezetett, ami biztos győzelemnek látszott. A reményeket a vendég csapat mindnégy gólját jegyző Győri Raymond oszlatta el, aki először három perc alatt hozta fel csapatát egy gólnyi különbségre, majd miután Csintalan Csabának újra sikerült elérni, hogy kettő gól legyen a két csapat között, két perc alatt újabb két gólt rámolt be. Csapatunk ezzel 12 ponttak az ötödik helyen áll, de a dobogós helyet jelentő harmadik helytől csak egy ponttal van lemaradva.

TÖRÖKBÁLINTI TC - SZÁZHALOMBATTAI LK 4-4 ( Havrán 17', 38', Tóth 21', Csintalan 82')